O nas

Firma PRZEMTEL została założona w 2003 roku. Powstała na podbudowie pracowników zdobywających doświadczenie w firmach działających w sektorze telekomunikacyjnym o specjalizacji skierowanej na sieci optyczne.

Właścicielem firmy jest Przemysław Wróblewski, siedziba ulokowana jest w Pyrzycach, co pozwala na podjęcie szybkich działań na terenie województw: zachodniopomorskiego i lubuskiego. Firma działa na podstawie wpisu do ewidencji nr OPiZ/6411/4327/2003 PRZEMTEL.

Skupiamy się nad obsługą firm i instytucji w sposób kompleksowy tak, aby zapewnić im poprawność działania sieci szkieletowej 24h na dobę. Obsługa polega na konserwacji i nadzorze sieci światłowodowej. Świadczymy również usługi z zakresu instalacji i aktywacji telewizji kablowej, internetowej, telefonicznej. Wykonujemy również przyłącza do budynków wraz z okablowaniem wewnątrzbudynkowym. Zajmujemy się także doradztwem, projektowaniem oraz wykonawstwem sieci światłowodowych, symetrycznych i koncentrycznych.

Regionem, w którym dziś koncentrujemy swoją działalność to woj. lubuskie i zachodniopomorskie. Jednakże znani jesteśmy także w innych rejonach Polski. Nasza wiedza i odpowiednie przygotowanie pozwalają nam poszerzać teren swojej działalności.

Brak możliwości komentowania.